Merhaba, Hoşgeldin!

VSRO.org, Silkroad Online, Knight Online, Metin2 ve diğer çevrimiçi oyunlar için öncü bir yardım ve geliştirme platformudur. Misyonumuz, bilgi ve deneyim sahibi bireyleri, bilgiye ihtiyaç duyanlarla bir araya getirerek, zengin bir etkileşim ortamı yaratmak ve farklı bakış açılarını birleştirmektir. Topluluğumuzda güçlü bir işbirliği ve öğrenme kültürü oluşturarak, herkesin değerli katkılarda bulunmasını sağlıyoruz.

Satış Dsgn Oyun ve Edit Hizmetleri Fransa Lokasyon Kaliteli ve Müşteri Odaklı Hizmet 7/24 Teknik Destek ve Danışmanlık Hizmeti

7/24 teknik desteğimiz her zaman her daim yanınızdayız! sloganımızdan taviz vermiyoruz :) iyi dilekleriniz için teşekkür ederim hayırlı günler dilerim

Şuan 1 paket aldım ilgileri alakalaından sorunsuz 1 şekilde teslim edildi ve gereken destek verildi DSGN tşk ederim

Rica ederim gelişmenizde yardımcı olmak bize mutluluk veriyor :) hayırlı günler

Herkese selamlar benim gibi yeni başlayacak olanlar gönül rahatlığıyla iletişime geçebilirler sorun çıktığında cevap bulabileceğiniz birisinin olması çok rahatlatıyor insanı DSGN Bilişim her zaman önceliğimdir.

Herkese selamlar benim gibi yeni başlayacak olanlar gönül rahatlığıyla iletişime geçebilirler sorun çıktığında cevap bulabileceğiniz birisinin olması çok rahatlatıyor insanı DSGN Bilişim her zaman önceliğimdir.
Tercih ettiğiniz için teşekkürler ederim uzun süre çalışmak dileğiyle hayırlı günler dilerim

Dsgn bilişim isminden her zaman iyi ve güzel yorumlarla duyulmayı hak eden kurumlardan birisi olduğundan bahsetmeden duramayacağım 1 yılı aşkın süredir birlikte çalışmaktayız birçok konuda bilgili ve ahlaki değerlere sahip etik bir ekibi vardır, gözünüz kapalı güvenebileceğiniz ilk adres DSGN Bilişim olduğunu unutmayın ilk uğrayacağınız adresin burası olması gerektiğini 1 yıllık birliktelikten edindiğim tecrübe ile söylemekteyim, işinizde başarılarınızın devamını dilerim Allah ayağınıza taş değdirmesin ;)

Dsgn bilişim isminden her zaman iyi ve güzel yorumlarla duyulmayı hak eden kurumlardan birisi olduğundan bahsetmeden duramayacağım 1 yılı aşkın süredir birlikte çalışmaktayız birçok konuda bilgili ve ahlaki değerlere sahip etik bir ekibi vardır, gözünüz kapalı güvenebileceğiniz ilk adres DSGN Bilişim olduğunu unutmayın ilk uğrayacağınız adresin burası olması gerektiğini 1 yıllık birliktelikten edindiğim tecrübe ile söylemekteyim, işinizde başarılarınızın devamını dilerim Allah ayağınıza taş değdirmesin ;)
Bağımsız sunucunuz hayırlı olsun birlikte çalıştığımız vakitlerde biraz size ısrarcı olmuş olabilirim kusura bakmayın ama gereksiz gördüğüm durumda uyarı yapmak zorundayım iyiliğiniz için ayrı olsakta her zaman bilgi alışverişi devam edicektir teşekkür ederim amin ecmain

I purchased 3x game server installation for a small server that me and my friends play on. He was very friendly and supportive and the service was quick and very well priced. Thank you for all your help!

Geri
Üst Alt