Merhaba, Hoşgeldin!

VSRO.org, Silkroad Online, Knight Online, Metin2 ve diğer çevrimiçi oyunlar için öncü bir yardım ve geliştirme platformudur. Misyonumuz, bilgi ve deneyim sahibi bireyleri, bilgiye ihtiyaç duyanlarla bir araya getirerek, zengin bir etkileşim ortamı yaratmak ve farklı bakış açılarını birleştirmektir. Topluluğumuzda güçlü bir işbirliği ve öğrenme kültürü oluşturarak, herkesin değerli katkılarda bulunmasını sağlıyoruz.

MaxiGuard [VIP] Fellow Buff System for vSRO like a iSRO version

ulan ya petin kendisi basıyor sandım

0BESbab.png

YKoNcab.png

*** Hidden text: cannot be quoted. ***
good job my brother <3

Paylaşım için Teşekkürler
Bu prosedürler baştan yazılsa daha iyi olur.

* Efp Ve İconlar
Eksik
* Text olarak paylaşılsa daha iyi olur Tab boşlukları farklı

Ek Olarak Bilmeyen Birisi Skilleffect.txt de neyin nereye yapıştırılacağını bilmez Onlarıda belirtebilirsiniz Yeniden teşkkürler.

Ekli dosyalar

Paylaşım için Teşekkürler
Bu prosedürler baştan yazılsa daha iyi olur.

* Efp Ve İconlar
Eksik
* Text olarak paylaşılsa daha iyi olur Tab boşlukları farklı

Ek Olarak Bilmeyen Birisi Skilleffect.txt de neyin nereye yapıştırılacağını bilmez Onlarıda belirtebilirsiniz Yeniden teşkkürler.
1 - Proc ta bir sorun yok petin aktif olup olmadığına göre kontrol yapamıyoruz sadece onun için kullanıcı kendi db sinde edit yapması ve _CharCOS 'un daima güncel olmasını sağlaması gerekiyor çünkü Joymax sadece trans petler için charid saklıyor. Bu yüzden yalın olarak kodladım
2 - Client spoiler name de zaten yazmıştım tekrar kontrol edin
3 - Bende bir sorun olmuyor en basit olarak mevcut txtlerin codename vs kısımlarını copy paste yaparak kendi clientinize göre uyarlayabilirsiniz
4 - mevcut skill örneklerinden bakarak ekleme yapabilir yeterki insan aklını kullansın

1 - Proc ta bir sorun yok petin aktif olup olmadığına göre kontrol yapamıyoruz sadece onun için kullanıcı kendi db sinde edit yapması ve _CharCOS 'un daima güncel olmasını sağlaması gerekiyor çünkü Joymax sadece trans petler için charid saklıyor. Bu yüzden yalın olarak kodladım
2 - Client spoiler name de zaten yazmıştım tekrar kontrol edin
3 - Bende bir sorun olmuyor en basit olarak mevcut txtlerin codename vs kısımlarını copy paste yaparak kendi clientinize göre uyarlayabilirsiniz
4 - mevcut skill örneklerinden bakarak ekleme yapabilir yeterki insan aklını kullansın
Benden yana bir problem yok; yeniden bir sistemin oluşturulmasından bahsettim. Ayrıca bende de bir problem olmuyor. Başlayan yeni insanların yapamayacağından bahsediyorum. Madem paylaşılıyor, düzgün paylaşılsın. Amacım bu.

Geri
Üst Alt