Merhaba, Hoşgeldin!

VSRO.org, Silkroad Online, Knight Online, Metin2 ve diğer çevrimiçi oyunlar için öncü bir yardım ve geliştirme platformudur. Misyonumuz, bilgi ve deneyim sahibi bireyleri, bilgiye ihtiyaç duyanlarla bir araya getirerek, zengin bir etkileşim ortamı yaratmak ve farklı bakış açılarını birleştirmektir. Topluluğumuzda güçlü bir işbirliği ve öğrenme kültürü oluşturarak, herkesin değerli katkılarda bulunmasını sağlıyoruz.

vSRO Çözüldü Devil garden mapini ekleme hk.

deniz8

.
Arkadaşlar selam,

Devil garden mapini eklemek istiyorum kendi kullandığım clientte mevcut değil. Bunu nasıl ekleyebilirim var olan clientlerden nereyi ve hangi dosyaları çekmem gerekir?

Çözüm
- Filesta ve Clientte Data.pk2 de, Clientte Map.pk2 Particles.pk2 vs eksiklikler vardı eklendi (iSro pk2'leri kullanıldı)
- Sunucuya ufak bir restart atılarak haritaya giriş sorunu çözüldü
- M'ye basınca kayma mevcuttu fixlendi
- EventZone (Kapılardan dolayı crash) sorunu düzeltildi
Isro files üzerinden aldım Data klasörünü başka almam gereken bir dosya mı var acaba ?
Bu arada @TALENT teşekkürler 2. Problem çözüldü mediaya ekleme yapınca sırada devil garden var :)
Rica ederim.Eğer verileri çektikten sonra hala gs certte kalıyorsa söylediğim tabloların garden satırlarını kontrol etmeni öneriyorum.

Oyla 0
Datayı komple isrodan aldığım için orada eksik olduğunu düşünmüyorum açıkcası.
Rica ederim.Eğer verileri çektikten sonra hala gs certte kalıyorsa söylediğim tabloların garden satırlarını kontrol etmeni öneriyorum.
kontrol ettim hatta birkaç ekleme yaptım ama yok düzelmiyor şu şekilde hatayı atayım REGIONMGR de belirli x z için hata veriyor ona baktım hatta _RefInstance_World_Region da hem id 1 için hem garden id si için 31734 ü de ekledim ama yine olmadı

1723231183438.png

Oyla 0

kontrol ettim hatta birkaç ekleme yaptım ama yok düzelmiyor şu şekilde hatayı atayım REGIONMGR de belirli x z için hata veriyor ona baktım hatta _RefInstance_World_Region da hem id 1 için hem garden id si için 31734 ü de ekledim ama yine olmadı

Ekli dosyayı görüntüle 19195
Files içerisinde 31734 region bulunamıyor bu hatayı ondan alıyorsun.Regionları ve eklemek istediğin haritanın data verilerinin serverfiles içerisindeki data nın içerisinede eklediğinden emin ol.

Oyla 0
Files içerisinde 31734 region bulunamıyor bu hatayı ondan alıyorsun.Regionları ve eklemek istediğin haritanın data verilerinin serverfiles içerisindeki data nın içerisinede eklediğinden emin ol.
iSRO-R Paylaşım - ISRO-R Files 140 Cap 15DG 2022 Data.pk2 yi ve serverfilesteki Data yı direkt buradan aldım üstüne herhangi bir ekleme yapmadım. Garden mapı burada mevcut mu değil acaba? Data kısmına herhangi bir ekleme yapmadığım için nereyi kontrol edeceğimide bilemedim :)

Oyla 0
Oyla 0
Desteklerin için teşekkürler. Bu sorun için diğer arkadaşların bir yorumu olur mu acaba?
Rica ederim.Konu sahibi hocamlada görüştüm eksiklik olup olmadığı adına teyit etmek amaçlı kendisi teyit etmiş tüm dosyalar sorunsuz.Dilersen konuyu tekrar inceleyip açıklamaları gözden geçir bir çok not düşmüş altına çünkü belki sorunun çözümü içindedir.

Oyla 0

Ekli dosyayı görüntüle 19195
Bu hata filesin içindeki datanın eksikliğinden kaynaklanıyor, navmeshlerden veya ainavdata'dan dolayı. vSRO Paylaşım - Orjinal Sro Data/Map/Particles.pk2 [ 11.04.2024 Güncel ] bu konudaki datayı komple filesin içine pk2 çıkarıcı ile çıkarırsan sorunun çözülür.

Oyla 0
Bu hata filesin içindeki datanın eksikliğinden kaynaklanıyor, navmeshlerden veya ainavdata'dan dolayı. vSRO Paylaşım - Orjinal Sro Data/Map/Particles.pk2 [ 11.04.2024 Güncel ] bu konudaki datayı komple filesin içine pk2 çıkarıcı ile çıkarırsan sorunun çözülür.
tam olarak bunu yapıyordum ama kendi datamın üzerinde bunu import ekledim böylece önceden eklenen kısımlarda geldi nihai sona yaklışıyoruz gibi :D Devil gardene warp olarak gidebiliyorum ama map içinde gezmek istiyorum kordinatları _Char üzerine yazdığımda ise karaktere login olacağım vakit resimdeki gibi hata alıyorum şimdide

1723244289403.png

Warp ile gittiğim görüntü:
1723244400521.png

Oyla 0
Geri
Üst Alt