Merhaba, Hoşgeldin!

VSRO.org, Silkroad Online, Knight Online, Metin2 ve diğer çevrimiçi oyunlar için öncü bir yardım ve geliştirme platformudur. Misyonumuz, bilgi ve deneyim sahibi bireyleri, bilgiye ihtiyaç duyanlarla bir araya getirerek, zengin bir etkileşim ortamı yaratmak ve farklı bakış açılarını birleştirmektir. Topluluğumuzda güçlü bir işbirliği ve öğrenme kültürü oluşturarak, herkesin değerli katkılarda bulunmasını sağlıyoruz.

vSRO Çözüldü Devil garden mapini ekleme hk.

deniz8

.
Arkadaşlar selam,

Devil garden mapini eklemek istiyorum kendi kullandığım clientte mevcut değil. Bunu nasıl ekleyebilirim var olan clientlerden nereyi ve hangi dosyaları çekmem gerekir?

Çözüm
- Filesta ve Clientte Data.pk2 de, Clientte Map.pk2 Particles.pk2 vs eksiklikler vardı eklendi (iSro pk2'leri kullanıldı)
- Sunucuya ufak bir restart atılarak haritaya giriş sorunu çözüldü
- M'ye basınca kayma mevcuttu fixlendi
- EventZone (Kapılardan dolayı crash) sorunu düzeltildi
tam olarak bunu yapıyordum ama kendi datamın üzerinde bunu import ekledim böylece önceden eklenen kısımlarda geldi nihai sona yaklışıyoruz gibi :D Devil gardene warp olarak gidebiliyorum ama map içinde gezmek istiyorum kordinatları _Char üzerine yazdığımda ise karaktere login olacağım vakit resimdeki gibi hata alıyorum şimdide

Ekli dosyayı görüntüle 19196

Warp ile gittiğim görüntü:
Ekli dosyayı görüntüle 19197
warp ile oraya gittikten sonra "/addwp garden" şeklinde o koordinatları kaydedip daha sonrasında "/wp garden" yazarak direk ışınlanabilirsin

Ayrıca o resimdeki sorun Gateway ile ilgili

Oyla 0
warp ile oraya gittikten sonra "/addwp garden" şeklinde o koordinatları kaydedip daha sonrasında "/wp garden" yazarak direk ışınlanabilirsin

Ayrıca o resimdeki sorun Gateway ile ilgili
wp garden yazarakta gitmedi map ekli ama oraya gidemiyorum şaka gibi :) Gateway ile ilgili nasıl bir sorun var ki ?

Oyla 0
- Filesta ve Clientte Data.pk2 de, Clientte Map.pk2 Particles.pk2 vs eksiklikler vardı eklendi (iSro pk2'leri kullanıldı)

Oyla 0
Çözüm
Valla çok sağ ol gecenin kaçı yardım ettin sorun çözüldü arkadaşlar operasyon başarılı :D

Oyla 0
Geri
Üst Alt