Merhaba, Hoşgeldin!

VSRO.org, Silkroad Online, Knight Online, Metin2 ve diğer çevrimiçi oyunlar için öncü bir yardım ve geliştirme platformudur. Misyonumuz, bilgi ve deneyim sahibi bireyleri, bilgiye ihtiyaç duyanlarla bir araya getirerek, zengin bir etkileşim ortamı yaratmak ve farklı bakış açılarını birleştirmektir. Topluluğumuzda güçlü bir işbirliği ve öğrenme kültürü oluşturarak, herkesin değerli katkılarda bulunmasını sağlıyoruz.

vSRO Yardım Devil Awakenning Enhancement Scroll

Ne yaptın
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

@deniz8 bir gelişme varmı açıkcası bende altyapı zaten vardı ve bu itemi 188 de aktif ettim.

Mesajı yeni gördüm çok kompleks geldi açıkcası işin içinden çıkamadım. Daha öncede böyle bir şeyle uğraşmadığım için iyice bir karmaşık geldi.

Ne yaptın

@deniz8 bir gelişme varmı açıkcası bende altyapı zaten vardı ve bu itemi 188 de aktif ettim.
wow helal vallahi müsait vaktin varsa nasıl yaptığını dinlemek isterim

wxOIcab.png

GhPeaab.png

>>> GIF <<<

@deniz8 Ben ise hala sizi bekliyorum. Sana discord adresini verip(forum kuralları gereği sözde bu yasak ama raporlara bakan yok nedense :sneaky: kayrılmak için mod olmak lazım sanırım) ücreti ile yapabileceğini söyleyen şahısa ne oldu? Birlikte başladınız ve yapıyorsunuz sanıyordum.

Resmi sürüm ile birebir aynı çalışacak şekilde 188e uyarladım. Burada resmi sürümde nasıl çalıştığına dair bir örnek mevcut:

yapabilecek varsa buyursun takıldığı yerde destek çıkabilirim (o anki ruh halime göre xd)

@deniz8 Ben ise hala sizi bekliyorum. Sana discord adresini verip(forum kuralları gereği sözde bu yasak ama raporlara bakan yok nedense :sneaky: kayrılmak için mod olmak lazım sanırım) ücreti ile yapabileceğini söyleyen şahısa ne oldu? Birlikte başladınız ve yapıyorsunuz sanıyordum.

Resmi sürüm ile birebir aynı çalışacak şekilde 188e uyarladım. Burada resmi sürümde nasıl çalıştığına dair bir örnek mevcut:

yapabilecek varsa buyursun takıldığı yerde destek çıkabilirim (o anki ruh halime göre xd)

Yonetimin işleyişine hakaret ve işleyişini sorgulamaktan dolayı 2 uyarı puanı aldınız. İyi forumlar dilerim.

dlSdbab.png

Açıkca yazıyor hakaret etmişim :D Bu arada ben burada ticari amaçlı bulunmuyorum. Bir tane bile ticari amaç güden mesajım yoktur. Ama madem ben bu kurala uyuyorsam sen neden uymuyorsun?

Öncelikle merhabalar,
Forumdaki amacımız sorunlara yardımcı olmak ve destekleyici bir ortam yaratmaktır.
@TurkBirDeV 'in yorumların da yönetici arkadaşlara ve dahi www.vsro.org 'u ADAM KAYIRMAK ile iftira attığını görüyorum.

Biz aşağıda ki kuralda;
Kendi ticari konusu dışında kişilerin, forum kullanıcılarını her ne amaç ile olursa olsun herhangi bir yol ile discord, telefon, skype vb. herhangi bir şahsi (vsro.org dışında) iletişim aracına yönlendirmesi yasaktır! Süresiz ban sebebidir.
Açıkca belirttik kişiler - kullanıcıları,
lakin ne Super Mod ne de Moderatör rütbesinde ki arkadaşlar burada bahsedilmiş olan kişiler değil.
Bu forumun yönetici kadrosudur.

Bu onları veya bizi dokunulmaz yapmaz ancak burada bahsedilen kuralda ki amaç, yetkili olmayan veya vsro.org'un bir parçası olmayan art niyetli kişilerin vsro.org çatısından data toplamaması, çöplenmemesidir.

Herkesin fikirlerine saygı duymak, topluluğumuzu daha güçlü hale getirecektir.
Burada ki herkes üstlerine karşı saygılı olmak zorunda ve bizlerde(yetkililer) Kullanıcılara karşı saygılı ve dikkatli olmamız gerekiyor.
Lakin bizler de burada VSRO.ORG 'u temsil etmekteyiz.
Sizlere tarafsız bir biçimde yaklaşıyoruz her zaman , her durumda kendimizi sizler yerine koyuyoruz.

Bu forumda, tüm üyelerin saygı ve hoşgörü çerçevesinde iletişim kurması beklenmektedir.

Olumsuz ve yıkıcı eleştiriler yerine, yapıcı ve çözüm odaklı geri dönüşler yapalım.
Kurallarımıza uygun davranmayan üyeler hakkında gerekli işlemler yapılacaktır.
Bu tür durumda, sabırlı ve yapıcı bir yaklaşım sergilemek, topluluğumuzun genel atmosferini ve uyumunu koruyacaktır.

@TurkBirDeV forumda, yönetici ekibine karşı iftira ve saygısızca konuşmalarından dolayı forumdan tarafımca uzaklaştırılmıştır.
Açacağı üyelik veya üyelikler aynı şekilde veritabanımızda tespit edilecek ve her üyeliği aynı cezadan payına düşeni alacaktır.

Geri
Üst Alt