Merhaba, Hoşgeldin!

VSRO.org, Silkroad Online, Knight Online, Metin2 ve diğer çevrimiçi oyunlar için öncü bir yardım ve geliştirme platformudur. Misyonumuz, bilgi ve deneyim sahibi bireyleri, bilgiye ihtiyaç duyanlarla bir araya getirerek, zengin bir etkileşim ortamı yaratmak ve farklı bakış açılarını birleştirmektir. Topluluğumuzda güçlü bir işbirliği ve öğrenme kültürü oluşturarak, herkesin değerli katkılarda bulunmasını sağlıyoruz.

vSRO Çözüldü Devil süresi doldurma scroll

Data 0 yaparsan devil ölmez default haline döner hiç kullanılmamış olur eski bir tarih olarak güncellersen süresi bitmiş moda geçer yani ölür ancak her şekilde teleport gerekir anlık müdahaleyi burada yapabilecek çıkmaz anca guard yapımcısına sorabilirsin

Arkadaşlar merhaba,

Ben bir yöntemle devil süresini bitirmeye çalışıyorum scrollar var ama ben bu yönetimi ne kadar sağlıklı olduğunu bilmiyorum ve buradan bir kaç şey öğrenebilirim diye böyle bir yönteme başvuruyorum.
Devil süresi uzatmanın Refobjitem'deki kolonundaki süresini belirten rakamın başına eksi '-' koyunca devil süresi bitiyor ama canlı olarak değil aşağıdaki gibi bir sayı yazıyor ama kullanmaya çalışınca devil süresi bitti yazıyor return atınca ölü gözüküyor. Benim istediğim şey canlı olarak öldürmek yada aynı extension gibi kullandığımda return veya dc atması

Biraz karışık yazmış olabilirim

Yardımlarınız için teşekkürler.
1727475368041.png
MaxiGuard prosedürünün içine, bu prosedürü ekleyin:
Bu prosedürü çoklu işlemler için oluşturmuştum; örneğin Devil Blue ve Devil Killer için. Amacım, belirli konumlarda teleport atamalarını yapmaktı.

Aşağıdaki sorguyu, prosedürün AS kısmının altına ekleyin: Sadece, ilgili itemin _RefObjCommon tablosundaki ID değerini girmeniz yeterli olacaktır.

SQL:
    -- Devil Killer / Devil Blue
    IF (@ItemID IN (46067, 46065))
    BEGIN
        -- Self Teleport ~
        EXEC [MaxiGuard_User].[dbo].[_AddBridgeCommand] 63, 'Inventory Expander | SelfTeleport', @CharName, @CharName, ''
    END

item data kismini EpocTime = milisaniye çevirerek öldürebilirsin.
Epoch Converter Linkte bulunan

2.png

bu kısmı bugunün tarihini ve zamanını gir ve human date to timestamp a bastıktan sonra altta Epoch Timestamp : bölümündeki mili saniyeyi data kısmına güncelle istediğin işlemi bu şekilde gerçekleştirebilirsin güncelledikten sonra bir resetq veya return at günceller
SQL:
Update i SET DATA = '1727489160' FROM
SRO_VT_SHARD.._Items i
inner join SRO_VT_SHARD.._InventoryForAvatar A ON i.ID64=A.ItemID
inner join SRO_VT_SHARD.._Char C ON A.CharID = C.CharID
inner join SRO_VT_SHARD.._RefObjCommon B ON B.ID=i.RefItemID

where C.CharName16 like 'Protech' and Slot = 4
-- Bu kodu kullanarak oldurebilirsin.

item data kismini EpocTime = milisaniye çevirerek öldürebilirsin.
Epoch Converter Linkte bulunan

Ekli dosyayı görüntüle 19525

bu kısmı bugunün tarihini ve zamanını gir ve human date to timestamp a bastıktan sonra altta Epoch Timestamp : bölümündeki mili saniyeyi data kısmına güncelle istediğin işlemi bu şekilde gerçekleştirebilirsin güncelledikten sonra bir resetq veya return at günceller
SQL:
Update i SET DATA = '1727489160' FROM
SRO_VT_SHARD.._Items i
inner join SRO_VT_SHARD.._InventoryForAvatar A ON i.ID64=A.ItemID
inner join SRO_VT_SHARD.._Char C ON A.CharID = C.CharID
inner join SRO_VT_SHARD.._RefObjCommon B ON B.ID=i.RefItemID

where C.CharName16 like 'Protech' and Slot = 4
-- Bu kodu kullanarak oldurebilirsin.
bu çalışıyor addlogItem kullanarak bir scroll yapılabilir

Ekli dosyayı görüntüle 19524
Bu prosedürü çoklu işlemler için oluşturmuştum; örneğin Devil Blue ve Devil Killer için. Amacım, belirli konumlarda teleport atamalarını yapmaktı.

Aşağıdaki sorguyu, prosedürün AS kısmının altına ekleyin: Sadece, ilgili itemin _RefObjCommon tablosundaki ID değerini girmeniz yeterli olacaktır.

SQL:
    BEGIN
        -- Self Teleport ~
        EXEC [MaxiGuard_User].[dbo].[_AddBridgeCommand] 63, 'Inventory Expander | SelfTeleport', @CharName, @CharName, ''
    END
Bunun için biraz çalıştım ama bir kaç kez başarısız oldum @ItemID Declare ediyorum teleport etmiyor

Geliştirmek sizin elinizde kısaca data kısmı devil için geçerli biteceği tarihin milisaniyeye çevrilmiş halidir

Ekli dosyayı görüntüle 19524

SQL:
    BEGIN
        -- Self Teleport ~
    END
Çözüldü @2Scratch anydesk ile bağlanıp eksik yazımı olan prosedürü düzenledi ve çözüldü

Yardımlarınız için teşekkürler

Geri
Üst Alt