Merhaba, Hoşgeldin!

VSRO.org, Silkroad Online, Knight Online, Metin2 ve diğer çevrimiçi oyunlar için öncü bir yardım ve geliştirme platformudur. Misyonumuz, bilgi ve deneyim sahibi bireyleri, bilgiye ihtiyaç duyanlarla bir araya getirerek, zengin bir etkileşim ortamı yaratmak ve farklı bakış açılarını birleştirmektir. Topluluğumuzda güçlü bir işbirliği ve öğrenme kültürü oluşturarak, herkesin değerli katkılarda bulunmasını sağlıyoruz.

Satış Dsgn Oyun ve Edit Hizmetleri Fransa Lokasyon Kaliteli ve Müşteri Odaklı Hizmet 7/24 Teknik Destek ve Danışmanlık Hizmeti

Sunucuyu kiralamadan önce birçok farklı sunucu sağlayıcısı ile görüşmüştüm. Ancak, sizinle iş yapmaya karar vermemin en büyük nedenlerinden biri, bana sağladığınız müşteri desteği oldu. Sorduğum tüm sorulara ve şüphelerime hızlı ve nazik bir şekilde cevap verdiniz ve bu beni çok memnun etti.

Sunucunun hızı, performansı ve stabilitesi de benim için önemliydi. Kiraladığım sunucu tüm beklentilerimi karşıladı ve hatta bazılarını aştı. Herhangi bir aksaklık yaşamadan, sorunsuz bir şekilde çalışıyor.

Sonuç olarak, sizinle iş yapmaktan son derece memnun kaldım ve gelecekte de sizinle çalışmaya devam etmek istiyorum. Bu samimi hizmet için tekrar teşekkür ederim. @osbo

Sunucuyu kiralamadan önce birçok farklı sunucu sağlayıcısı ile görüşmüştüm. Ancak, sizinle iş yapmaya karar vermemin en büyük nedenlerinden biri, bana sağladığınız müşteri desteği oldu. Sorduğum tüm sorulara ve şüphelerime hızlı ve nazik bir şekilde cevap verdiniz ve bu beni çok memnun etti.

Sunucunun hızı, performansı ve stabilitesi de benim için önemliydi. Kiraladığım sunucu tüm beklentilerimi karşıladı ve hatta bazılarını aştı. Herhangi bir aksaklık yaşamadan, sorunsuz bir şekilde çalışıyor.

Sonuç olarak, sizinle iş yapmaktan son derece memnun kaldım ve gelecekte de sizinle çalışmaya devam etmek istiyorum. Bu samimi hizmet için tekrar teşekkür ederim. @osbo
Rica ederim elimden gelen en iyisini yapmaya çalışıyorum bende güzel yorumunuz için teşekkür ederim🙂

Sitesinde ne sözleşme nede vergi mükellefliği ile ilgili bir bilgi yok. Hizmet alacak arkadaşlar yarın yokmuş gibi düşünüyorsa tercih alabilirler.

Sitesinde ne sözleşme nede vergi mükellefliği ile ilgili bir bilgi yok. Hizmet alacak arkadaşlar yarın yokmuş gibi düşünüyorsa tercih alabilirler.
Merhaba yorumunuz için teşekkür ederim yarın yokmuş gibi derken acaba yarınımızdan önce bugünümüzün garantisi varmı tek başına kimse bunu yapamaz bana veya iş ortağıma bişey olursa gerekli tedbiri almaktayız

Teşekkür ederim Miraç Abi @Spare

Geri
Üst Alt