Merhaba, Hoşgeldin!

VSRO.org, Silkroad Online, Knight Online, Metin2 ve diğer çevrimiçi oyunlar için öncü bir yardım ve geliştirme platformudur. Misyonumuz, bilgi ve deneyim sahibi bireyleri, bilgiye ihtiyaç duyanlarla bir araya getirerek, zengin bir etkileşim ortamı yaratmak ve farklı bakış açılarını birleştirmektir. Topluluğumuzda güçlü bir işbirliği ve öğrenme kültürü oluşturarak, herkesin değerli katkılarda bulunmasını sağlıyoruz.

Satış Dsgn Oyun ve Edit Hizmetleri Fransa Lokasyon Kaliteli ve Müşteri Odaklı Hizmet 7/24 Teknik Destek ve Danışmanlık Hizmeti

Sunucu + server dosyalari ve guard kurulumu alindi. Saat dilim farki -8 olmasina ragmen her zaman destek oldu. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Cok tesekkurler.
Rica ederim + (-) farketmez 🙂🙃

Gayet ilgili ve güvenilir bi arkadaş ilk sunucumu aldim ve kurulumda yardımcıda oldu hiç bir sıkıntı yok düşünen arkadaşlara tavsiye ederim

Sunucu + server dosyalari ve guard kurulumu alindi. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Cok tesekkurler. Çok güzel hizmet ve daima destek konusunda hiçbir zaman sıkıntı yaşamazsınız kesinlikle tavsiye ederim iyi çalışmalar dilerim <3

Sunucu + server dosyalari ve guard kurulumu alindi. Kesinlikle tavsiye ediyorum. Cok tesekkurler. Çok güzel hizmet ve daima destek konusunda hiçbir zaman sıkıntı yaşamazsınız kesinlikle tavsiye ederim iyi çalışmalar dilerim <3
Rica ederim sıkıntılar oluşabilir fakat 7/24 çözmek ve bilinçlendirmek için uğraşıyorum🙃🙂

Kendisinden edit 1 adet edit sunucusu aldım ve çok yardımcı oldu herkese öneririm (y)

Kendisinden 1 adet edit subnucu aldım ve her şekilde çok yardımcı oldu hala da olmaya devam ediyor kendisine iyi çalışmalar dilerim emeğine sağlık

Kendisinden 1 adet edit subnucu aldım ve her şekilde çok yardımcı oldu hala da olmaya devam ediyor kendisine iyi çalışmalar dilerim emeğine sağlık
Teşekkür ederim 7/24 Teknik Destek Tam Destek 🙂🙃

Geri
Üst Alt