Merhaba, Hoşgeldin!

VSRO.org, Silkroad Online, Knight Online, Metin2 ve diğer çevrimiçi oyunlar için öncü bir yardım ve geliştirme platformudur. Misyonumuz, bilgi ve deneyim sahibi bireyleri, bilgiye ihtiyaç duyanlarla bir araya getirerek, zengin bir etkileşim ortamı yaratmak ve farklı bakış açılarını birleştirmektir. Topluluğumuzda güçlü bir işbirliği ve öğrenme kültürü oluşturarak, herkesin değerli katkılarda bulunmasını sağlıyoruz.

Satış Dsgn Oyun ve Edit Hizmetleri Fransa Lokasyon Kaliteli ve Müşteri Odaklı Hizmet 7/24 Teknik Destek ve Danışmanlık Hizmeti

yeter birisi yanıt versin hep beni alıntılayıp duruyor bu başkasının mesaj alıntılansın bir kerede

Çok başarılı bir satıcı 2 adet sunucu satın aldım gayet başarılı bir sistem çok kısa bir sürede teslimat gayet başarılı bir oyun kurucusu 😊😊

tm
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Çok başarılı bir satıcı 2 adet sunucu satın aldım gayet başarılı bir sistem çok kısa bir sürede teslimat gayet başarılı bir oyun kurucusu 😊😊
Yorumunuz için teşekkür ederim her gün geçtikçe daha iyi olmaya memnun etmek için elimden gelen en iyisini yapmaya çalışıyorum🙂

Edit ve Ovh Sunucu aldım göstermiş olduğu hizmet ve yardımları için çok teşekkür ederiz. Başarılar dilerim kendisine.

Hayırlı olsun Semihim, bol kazançlar olsun

Geri
Üst Alt