Merhaba, Hoşgeldin!

VSRO.org, Silkroad Online, Knight Online, Metin2 ve diğer çevrimiçi oyunlar için öncü bir yardım ve geliştirme platformudur. Misyonumuz, bilgi ve deneyim sahibi bireyleri, bilgiye ihtiyaç duyanlarla bir araya getirerek, zengin bir etkileşim ortamı yaratmak ve farklı bakış açılarını birleştirmektir. Topluluğumuzda güçlü bir işbirliği ve öğrenme kültürü oluşturarak, herkesin değerli katkılarda bulunmasını sağlıyoruz.

vSRO Çözüldü Devil süresi doldurma scroll

Fushiguro

Elite
Arkadaşlar merhaba,

Ben bir yöntemle devil süresini bitirmeye çalışıyorum scrollar var ama ben bu yönetimi ne kadar sağlıklı olduğunu bilmiyorum ve buradan bir kaç şey öğrenebilirim diye böyle bir yönteme başvuruyorum.
Devil süresi uzatmanın Refobjitem'deki kolonundaki süresini belirten rakamın başına eksi '-' koyunca devil süresi bitiyor ama canlı olarak değil aşağıdaki gibi bir sayı yazıyor ama kullanmaya çalışınca devil süresi bitti yazıyor return atınca ölü gözüküyor. Benim istediğim şey canlı olarak öldürmek yada aynı extension gibi kullandığımda return veya dc atması

Biraz karışık yazmış olabilirim

Yardımlarınız için teşekkürler.

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    126.4 KB · Görüntüleme: 21
Anladığım kadarıyla Devil Süresi bitince direkt normal renginden ziyade gri olup kullanılmaz olmasını istiyor galiba hocam ben öyle anladım. Yanlış anladıysam affola :)
Tam olarak bu :D
Bu arada extesion 2419200 olan rakamı -2419200 olarak düzenleyip süresini bitirmeyi becerdim ama gri olmuyor ve resimdeki sayılar oluşuyor return atınca gri oluyor

Tam olarak bu :D
Bu arada extesion 2419200 olan rakamı -2419200 olarak düzenleyip süresini bitirmeyi becerdim ama gri olmuyor ve resimdeki sayılar oluşuyor
Bunu filtersız yapabilmek için aklıma bir yol geliyor ama ITEM'in işlevi tamamen bozulur galiba ve bir tık hayallere uzanabilir :D

Devil'ı Skill gibi ekleyip bastığımızda sol üstte 28 gün olarak işleyecek bir sistem gibi olabilir normalde premium bastığımızda hani %100 scroll ve reverse kullanabiliyoruz ya belirli sürelerde devil basmayı sağlayacak yeni bir sistem yapılabilir ama ne kadar mantıklı olur orası aşikar. Ha tabi bunu yaparsak hiç bir şekilde return veya dc ye gerek kalmıyor çünkü ne de olsa skill olarak belirtmiş oluyoruz ama dediğim gibi bunu yapabilmek mümkün mü bilmiyorum ve oyuncu açısından da karışık olabilir :D

Bunu filtersız yapabilmek için aklıma bir yol geliyor ama ITEM'in işlevi tamamen bozulur galiba ve bir tık hayallere uzanabilir :D

Devil'ı Skill gibi ekleyip bastığımızda sol üstte 28 gün olarak işleyecek bir sistem gibi olabilir normalde premium bastığımızda hani %100 scroll ve reverse kullanabiliyoruz ya belirli sürelerde devil basmayı sağlayacak yeni bir sistem yapılabilir ama ne kadar mantıklı olur orası aşikar. Ha tabi bunu yaparsak hiç bir şekilde return veya dc ye gerek kalmıyor çünkü ne de olsa skill olarak belirtmiş oluyoruz ama dediğim gibi bunu yapabilmek mümkün mü bilmiyorum ve oyuncu açısından da karışık olabilir :D
Playerlar bizi topa tutar :D peki extension kullanınca nasıl dc yedirebilirim ?

Geri
Üst Alt